Łączymy lokalnych dostawców z klientami

Chcesz dotrzeć do nowych klientów z twojej okolicy, zwiększyć sprzedaż i rozwinąć swój lokalny biznes?

 

Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki w sprzedaży internetowej czy masz już własny sklep, dołącz do grona dostawców współpracujących z portalem Lokalni24.pl.

Dlaczego warto dołączyć do  Lokalni24.pl?

Poznaj zalety współpracy z najprężniej rozwijającą się platformą sprzedażową dla lokalnych dostawców.

załóż sklep internetowy w kilka minut

Rozpoczęcie sprzedaży internetowej
w kilka minut

Oferta prezentowana jest przez konto lokalnego dostawcy, które posiada wszystkie funkcjonalności profesjonalnego sklepu internetowego. Założenie konta i uruchomienie sprzedaży zajmuje zaledwie kilka minut.

Twoja oferta od razu widoczna
dla nowych klientów

Twoja oferta trafia bezpośrednio do grona lokalnych klientów z twojej okolicy. Szybko i sprawnie zyskujesz dodatkowy kanał sprzedaży, dzięki któremu otrzymujesz zamówienia online 24h/7 dni w tygodniu.

Minimum formalności
maksimum zysku

Zakładając konto na Lokalni24.pl nie wiążesz się umową na czas określony czy wyłączność. Jedyną formalnością potrzebną do rozpoczęcia współpracy jest akceptacja regulaminu portalu.

łatwa obsługa sklepu internetowego

Łatwa obsługa sklepu
nie wymagająca wiedzy informatycznej

Prosty i intuicyjny panel administracyjny pozwala zarządzać ofertami i zamówieniami z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu. Praktyczne rozwiązania tworzone z myślą o potrzebach dostawców.

Bezpłatne pozycjonowanie sklepu

Zwiększasz widoczność swojej działalności w sieci. Sklepy dostawców na Lokalni24.pl są bezpłatnie pozycjonowane pod kątem fraz najchętniej wyszukiwanych przez twoich potencjalnych klientów

wsparcie techniczne

Profesjonalne wsparcie techniczne

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie merytoryczne w zakresie założenia konta dostawcy i prowadzenia sklepu internetowego. Kontakt w dogodnej dla ciebie formie: mailowej lub telefonicznej.

Jak rozpocząć sprzedaż?

Tylko kilka minut dzieli cię od uruchomienia własnego sklepu na Lokalni24.pl

Załóż konto na Lokalni24.pl

1. Załóż konto

Wypełnij formularz rejestracyjny w zakładce “Załóż konto dostawcy”, wpisując podstawowe dane firmy i określając obszar jej działalności. Aktywuj konto klikając w link aktywacyjny, który otrzymasz w bezpiecznej wiadomości e-mail.

Następny krok >

2. Uzupełnij profil dostawcy

Przedstaw się swoim przyszłym klientom. Przygotuj krótki opis, który powie więcej o twojej działalności i sprzedawanych produktach. Wpisz dane kontaktowe, informacje o zasadach płatności oraz dostawie.

Następny krok >
uzupełnij swój profil dostawcy
dodaj swoje produkty

3. Dodaj produkty

Dodaj produkty za pośrednictwem Panelu sklepu, który jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Wybierz kategorię produktową i wypełnij po kolei wszystkie sekcje takie, jak podstawowe informacje o produkcie, opis, cena, ilość, gramatura. Nie zapomnij o dodaniu zdjęcia produktu.

Następny krok >

4. Zacznij przyjmować zamówienia

Gdy będziesz gotowy rozpocząć sprzedaż, samodzielnie aktywuj sklep. Zacznij przyjmowanie zamówień od klientów z twojej okolicy i ciesz się dodatkowym zyskiem.

Gratulacje jesteś lokalnym dostawcą!

zacznij przyjmować zamówienia

Lokalni24.pl to partnerstwo na prostych zasadach

Bezpłatnie zakładasz konto
i prezentujesz ofertę

Brak kosztów stałych i ukrytych opłat

Prowizja tylko od sprzedanych produktów (2%)

Pierwszy miesiąc sprzedajesz bez prowizji

Copyright © 2024 lokalni24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.