Poznajmy się

<h2>Poznajmy się</h2>

Lokalni24.pl to platforma łącząca lokalnych dostawców (rolników, przetwórców, producentów żywności, właścicieli sklepów), którzy ze swoją ofertą chcą dotrzeć do szerokiej grupy lokalnych klientów ceniących wygodę zakupów online z dostawą do domu, poszukujących wysokiej jakości produktów oraz chcących wesprzeć lokalnych przedsiębiorców.

 

Za projektem stoją entuzjaści prostych rozwiązań, którym bliskie są działania na rzecz lokalnej społeczności. Stąd misja stworzenia platformy sprzedażowej, która ma dostawcom ułatwiać dotarcie do klientów z okolicy, a konsumentów wspierać w codziennych zakupach.

U nas znajdziesz

<h2>U nas znajdziesz</h2>

 

Portal Lokalni24.pl umożliwia zakup szerokiej gamy produktów spożywczych, w tym owoców i warzyw, mięsa, wędlin i ryb, pieczywa i wyrobów cukierniczych, nabiału, napojów, przetworów, produktów sypkich. Na klientów czeka również duży wybór produktów regionalnych, ekologicznych i bio, wegetariańskich, wegańskich czy bezglutenowych. Wygodna wyszukiwarka i czytelny system oznaczeń sprawiają, że klienci zawsze znajdą, to czego szukają.

Jak to działa?

Stawiamy na proste i praktyczne rozwiązania. Lubimy jasne i przejrzyste warunki współpracy.

Tu dowiesz się więcej, jak działa portal Lokalni24.pl.

 

Jestem dostawcą

Myślimy globalnie, działamy lokalnie

Wartości, które stoją za powstaniem portalu Lokalni24.pl niezmiennie wyznaczają kierunek jego rozwoju.

Żyjemy i działamy lokalnie

Żyjemy i działamy lokalnie

Głównym motorem do naszych działań są wartości i idee, które wyznajemy w życiu prywatnym. Aktywnie współtworzymy lokalną społeczność, mamy wiedzę i umiejętności z zakresu sprzedaży internetowej, dlatego postanowiliśmy połączyć siły i zbudować platformę, która skupia wokół siebie tych, którzy cenią partnerstwo w relacjach biznesowych i szukają nowej jakości produktów i usług.

użyteczni i pożyteczni

Użyteczni i pożyteczni

Od samego początku portal Lokalni24.pl tworzony jest z myślą o potrzebach lokalnych dostawców. Prostota rozwiązań, funkcjonalność i przejrzystość zasad mają służyć rozwojowi lokalnych firm. Naszym priorytetem jest także wspieranie konsumentów w ich codzienności - oszczędzanie czasu w dotarciu do wysokiej jakości produktów.

świadoma konsumpcja

Wierzymy w świadomą konsumpcję

Jesteśmy świadomi wyzwań jakie stawia przed nami współczesny świat i chcemy na nie odpowiadać. Bliskie jest nam zjawisko świadomego kupowania i wierzymy, że wspieranie lokalnych dostawców może przynieść wiele dobrego środowisku (ograniczenie emisji CO2, zużycia paliwa, prądu czy surowców potrzebnych do produkcji opakowań) jak i ludziom (dostęp do świeżych i zdrowych produktów o wiadomym pochodzeniu).

Dlaczego Lokalni24.pl?

rozpoczęcie sprzedaży internetowej w kilka minut

Rozpoczęcie sprzedaży internetowej
w kilka minut

Prosta i szybka obsługa

Prosta i szybka obsługa

oferta od razu widoczna dla nowych klientów

Oferta od razu widoczna
dla nowych klientów

kupujesz bezpośrednio od lokalnych dostawców

Kupujesz bezpośrednio od lokalnych dostawców

Szeroki wybór regionalnych produktów

Szeroki wybór produktów w jednym miejscu

wygodne i świadome zakupy

Wygodne i świadome zakupy z dostawą do domu

Chcesz być na bieżąco?

Polub nasz profil na Facebooku i śledź najnowsze informacje i oferty!

  Lokalni24.pl - Facebook

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy!

Copyright © 2023 lokalni24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.